Targ Książek

UWAGA! STRONA W BUDOWIE!!!

CZYM JEST TARG KSIĄŻKI?

To miejsce, w którym znajdziesz informacje, gdzie tanio można zakupić używane książki. Dzięki specjalnie stworzonemu przez nas KATALOGOWI, w łatwy sposób znajdziesz powieści, na które być może od dawna polujesz.

GDZIE MOŻESZ ZNALEŹĆ KATALOG Z KSIĄŻKAMI?

Katalog możesz pobrać: Katalog_TK.xlsx (ostatnia edycja: 26.04)

Lub zajrzeć do niego online: katalog online (ostatnia edycja: 1.06)

Uwaga! Katalog jest aktualizowany w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca.

***

INFORMACJE DLA KUPUJĄCYCH:

1. Jeśli chcesz kupić książkę, wystarczy że klikniesz w odnośnik znajdujący w katalogu w polu „Gdzie kupić”, który przeniesie cię do:

a. wpisu na blogu sprzedającego, gdzie znajdziesz informacje o tym jak zakupić książkę
b. aukcji na Allegro lub aukcji na innym portalu pośredniczącym w sprzedaży książek

2. Redakcja BookGeek nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo transakcji oraz nie pośredniczymy w zakupach. Udostępniamy jedynie katalog ze spisem książek i odnośnikiem, gdzie można je zakupić po atrakcyjnej cenie.

3. Dbając o to, by katalog był rzetelnym źródłem informacji, każdy sprzedający jest skrupulatnie przez nas sprawdzany. Dzięki temu masz gwarancję, że nie trafisz na „oszusta”. Jeśli jednak podczas transakcji dojedzie do komplikacji lub załamania Regulaminu, prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy: klub.bookgeek@gmail.com

INFORMACJE DLA SPRZEDAJĄCYCH

1. Jeśli chcesz sprzedać książki i znaleźć się w katalogu napisz do nas na klub.bookgeek@gmail.com wpisując w temacie – Katalog TK, a w treści wiadomości: imię i nazwisko, adres bloga (lub nick z Allegro) i dopisek: „Akceptuję Regulamin Targów Książki organizowanych przez BookGeek.pl”. Jeśli pozytywnie przejdziesz weryfikację, pozostałe szczegóły wyślemy ci w formularzu zwrotnym.

2. Aby uzyskać wpis do katalogu, musisz spełniać jeden z poniższych warunków:
a. Musisz być właścicielem aktywnego książkowego bloga/vloga przynajmniej przez 8 miesięcy, lub mieć przynajmniej 100 obserwujących bloga.
b. Musisz być osobą posiadającą aktywne konto na Allegro.pl lub innym (renomowanym) serwisie pośredniczącym w sprzedaży książek.

3. Pamiętaj, że Targi Książki nie służą do zarabiania na książkoholikach, dlatego cena jednej książki nie może przekraczać 20 zł.

4. Wszystkie wysyłane przez Ciebie książki powinny być nadane do kupującego listem/paczką rejestrowaną lub kurierem, by posiadać potwierdzenie nadania. Cena wysyłki powinna być zgodna z cennikiem Poczty Polskiej/Kuriera –> cennik.poczta-polska.pl

5. Złamanie Regulaminu wiąże się z dożywotnim usunięciem z katalogu.

REGULAMIN

pobierz regulamin – STRONA W BUDOWIE