Like, Try, Why

Prowadzisz bloga i chcesz, by twoje rekomendacje znalazły się w kolejnym odcinku Like, Try, Why? Stwórz swoje zestawienie  i wyślij je na blog.paranormalbooks@gmail.com ( w temacie wpisując: Like, Try, Why – nazwa twojego bloga), a być może już za tydzień, to właśnie twój blog będzie polecał fanom ParanormalBookS, co warto przeczytać!

CZYM JEST 'LIKE, TRY, WHY’ ?

  “Like, Try, Why – made in PB” – to cotygodniowa akcja ParanormalBookS, gdzie –  w każdą sobotę –  wybieramy kilka popularnych książek, a następnie rekomendujemy pozycję, po którą warto sięgnąć.

Przykład:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

blog.paranormalbooks@gmail.com – e-mail na który należy nadsyłać zgłoszenia

Like, Try, Why – nazwa twojego bloga – poprawny tytuł wiadomości

W treści wiadomości należy umieścić:

1. (do kolumny: „Polubiłeś jedno” ) tytuł powieści – autor / (do kolumny:”Spróbuj drugiego”) tytuł powieści-autor/(do kolumny: „Zobacz dlaczego”) twoje uzasadnienie w max.190 znakach ze spacjami!

np: 1.Zatruty tron – Celine Kiernan/ Wybrańcy – Kristyn Cashore/  Na królewskim dworze, gdzie królują(…)

Należy nadsyłać min. 3 propozycje!

Ponadto w treści wiadomości należy umieścić:

# nazwę twojego bloga  – odnośnik do twojego bloga

np: Królestwo książek – krolestwoksiazel.blogspot.com

# swój nick z ParanormalBookS (nazwa użytkownika z konta założonego na PB)

# Oświadczenie: Oświadczam, że jestem właścicielem bloga mieszczącego się pod wyżej wymienioną domeną  i akceptuje regulamin programu w którym biorę udział.

REGULAMIN

1. W ciągu miesiąca na jeden adres bloga można nadesłać JEDNO zgłoszenie!

2. ParanormalBookS zastrzega sobie możliwość ingerencji w tekst zamieszony w kolumnie „Zobacz dlaczego”.

3. ParanormalBookS odpowiada na nadesłane zgłoszenia TYLKO wyłącznie w wypadku gdy  zostanie ono zaakceptowane  do publikacji na portalu. Właściciel bloga,  zostanie poinformowany drogą e-mailową o wybraniu jego zgłoszenia, przynajmniej 24h przed publikacją na  portalu.

4. Opublikowana rekomendacja blogera na portalu, będzie opatrzona stosowną informacją i odnośnikiem do bloga właściciela. Właściciel bloga, może opublikować rekomendację na swoim blogu (potrzebne materiały zostaną dostarczone przez ParanormalBookS drogą e-mailową).