Poradnik prezentowy dla książkoholika!

Święta tuż, tuż, a wy dalej zastanawiacie się nad tym, co kupić osobie, która kocha książki? Dobra, przychodzimy z pomocą! Bo wiecie, kolejna powieść czy bon do księgarni to oklepany pomysł, prawda?

Ale zestaw zakładek zawsze będzie dobrym pomysłem! Papierowych, magnetycznych – książkoholicy je po prostu uwielbiają. Ogrom wzorów, jedne ze zwierzątkami, inne z ulubionymi postaciami czy też cytatami… I nawet jeżeli miałyby nigdy nie zostać użyte w przeznaczonym im celu, to i tak każdy książkoholik z pewnością może się pochwalić pokaźną kolekcją tego typu!

Książkowe kubki i świeczki – to zdecydowanie coś, co dodaje klimatu podczas czytania ulubionej powieści. W pokoju unosi się piękny zapach, oczywiście inspirowany książką, a herbata albo kawa z książkowego kubka zawsze smakuje lepiej!

A żeby było jeszcze bardziej klimatycznie to można przywdziać fandomową koszulkę! W ten sposób wyrazicie nie tylko siebie i swoją miłość do książek, ale na pewno niejednokrotnie ktoś spyta Was, do czego nawiązuje wasza koszulka – a wy wtedy uruchomicie swój talent do opowiadania o książkach i być może zarazicie kogoś tą wspaniałą miłością?

Książkowa torba albo etui na książkę – jeden z bardziej praktycznych prezentów dla miłośników lektur. Torba idealna na książkowe (i nie tylko!) zakupy, wyrażająca oczywiście wielką miłość do czytania, a etui? Etui sprawia, że obecnie czytana lektura jest w pełni bezpieczna. Wrzucacie do torebki czy plecaka i macie pewność, że nic się nie pobrudzi, nic się nie pogniecie! 

Wspaniałe prezenty dla książkoholików znajdziecie tutaj.