Zobacz okładkę i przeczytaj opis kontynuacji „Króla z bliznami”!

Leigh Barudo zapowiedziała oficjalnie, że kontynuacja Króla z bliznami, powieści skupiającej się na postaci Nikolaia Lantsova, pojawi się za granicą 31 marca przyszłego roku. Bardugo wyznała, że w książce jest śmierć, romanse, potwory, zaskakujące zwroty i pewne znane postacie mają swoje cameo – cała ona!

Oto opis Rule of Wolves!

Król Demonów. Gdy ogromna armia Fjerdy przygotowuje się do inwazji, Nikolai Lantsov poruszy każdą cząstkę swojej pomysłowości i uroku – a nawet obudzi drzemiącego w jego wnętrzu potwora  – aby wygrać tę walkę. Ale pojawia się mroczne zagrożenie, którego nie można pokonać z pomocą daru posiadanego przez młodego króla…

Stormwitch. Zoya Nazyalensky straciła w wojnie zbyt wiele. Widziała, jak umiera jej mentor, a jej najgorszy wróg powstaje z martwych, i nie chce już pochować kolejnego przyjaciela. Jednak teraz wzywa ją obowiązek – musi wykorzystać swoje moce, by stać się bronią, której potrzebuje jej kraj. Bez względu na cenę.

Królowa żałoby. Pracując pod przykrywką, Nina Zenik balansuje na granicy życia i śmierci, prowadząc wojnę z Fjerdą z wnętrza stolicy. Ale jej pragnienie zemsty może kosztować jej kraj szansę na wolność, a Ninę szansę na uleczenie jej rozpaczającego serca.

Król. Generał. Szpieg. Razem muszą znaleźć sposób na budowanie przyszłości wśród panującej ciemności. Albo będą obserwować upadek narodu.