Zobacz okładkę i opis czwartego tomu „Czasu żniw”!

Długo wyczekiwany czwarty tom serii Czas żniw w końcu zdaje się być nieco bliżej! Przynajmniej jeśli mówimy o zagranicznym wydaniu. Premiera zapowiedziana jest na 21 lutego 2021 roku, a fani Samanthy Shannon w końcu mogą nacieszyć oko okładką! 

Paige Mahoney znowu uniknęła śmierci. Wyrwana z niewoli i wysłana do bezpiecznego azylu w paryskiej Cytadeli Syjonu, trafia jednak w sam środek konfliktu między frakcjami. Cześć z nich ma tylko jeden cel – upadek Syjonu. Są jednak i tacy, którzy posuną się nawet do zabójstwa, aby chronić marionetkowe imperium Refaitów.

Tajemniczy program Domino ma plany dotyczące Paige, ale ona jak zwykle ma swoje własne ambicje, również w tej nowej cytadeli. Z Arcturusem Mesarthimem – jej dawnym wrogiem – u boku, rozpoczyna przygodę, która poprowadzi ją z katakumb Paryża do błyszczących korytarzy Wersalu. Ryzyko może zaowocować wysoką nagrodą: paryski półświatek jest w stanie zapewnić środki, które pozwolą na wzniecenie buntu dążącego w stronę otwartej wojny. 

Gdy Syjon poszerza swoje granice, a wolny świat drży w jego cieniu, Paige musi walczyć z własnymi wspomnieniami, z męką, jaką zafaundował jej Syjon. W międzyczasie stara się zrozumieć swoją więź z Arcturusem, która z dnia na dzień staje się silniejsza. Ale są tacy, którzy wiedzą, że rewolucja zaczęła się od nich – i na nich może się skończyć.

Opis nieoficjalny by BG.