Przeczytaj opis nowej powieści Sary J. Maas!

Nesta Archeron zawsze była zbyt dumna, impulsywna, a wybaczanie przychodziło jej z nie lada trudnością. Odkąd została zmuszona do zostania Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie swojego miejsca w tym dziwnym, zabójczym świecie, w którym przyszło jej teraz żyć. Co gorsza, wydaje się, że nie jest w stanie poradzić sobie ze stratą wszystkiego, co utraciła w wyniku wojny z Hybernią. 

Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek inny, jest Cassian, wojownik naznaczony bliznami, którego pozycja na Dworze Nocnym Rhysanda i Feyre’a sprawia, że chcąc nie chcąc wciąż kręci się wokół Nesty. Ale jej temperament nie jest jedyną rzeczą, którą rozpala Cassian. Ogień między nimi jest niezaprzeczalny i płonie coraz bardziej, gdy są zmuszeni do częstszego przebywania ze sobą.

W międzyczasie zdradzieckie ludzkie królowe, które powróciły na kontynent podczas ostatniej wojny, zawarły nowy, niebezpieczny sojusz, zagrażający kruchemu pokojowi, który zapanował w królestwach. A klucz do powstrzymania ich może mocno zależeć od Cassiana i Nesty, a zwłaszcza od nawiedzającej ich przeszłości.

Tłumaczenie nieoficjalne by BG.