4 powody, by przeczytać „Odlecimy stąd”

1. Bo to naprawdę życiowa, poruszająca historia

Macie dosyć fantastyki i wymyślnych opowieści? Świetnie! W takim razie historia Delfiny na pewno przypadnie Wam do gustu. Życiowa, emocjonalna i poruszająca. Skupiająca się na realnych problemach i przeżyciach. Dająca do myślenia. Chwilami smutna, chwilami radosna, ale mimo wszystko niosąca ze sobą przesłanie.

2. Bo pojawia się tutaj coś nieoczekiwanego!

Niby wydaje się, że to tylko zwykły romans i burzliwy moment nastoletniego odbioru pewnych rzeczy. Aż tu nagle autorka oferuje nam strzał prosto w serce – dowiadujemy się smutnej prawdy na temat jednego z bohaterów, ale mimo wszystko nie jest to koniec świata. To kolejna próba dla naszych bohaterów. Czy jej podołają?

3. Emocje, emocje, emocje!

Tak, tutaj ich nie brakuje. Z jednej strony perspektywa nieco zagubionej nastolatki, z drugiej praktycznie dorosłego mężczyzny. Anna Dąbrowska pokazała różnice w ich zachowaniu, a jednak dała nam też obraz tego, że najważniejsze są emocje, oddanie i przywiązanie. Każdy odbiera wszystko na swój sposób i to jest tutaj piękne! 

4. Nieco muzycznie

Lubicie, gdy w książkach muzyka odgrywa istotną rolę? To znakomicie! W takim razie na pewno powinniście dodać Odlecimy stąd na swoją listę czytelniczą. Muzyka stale przewija się przez tę opowieść, ma odzwierciedlenie w fabule, a jak lubicie czegoś posłuchać w trakcie lektury to proszę bardzo – autorka ma dla Was nawet playlistę!