Plany: A Curse So Dark and Lonely – Brigid Kemmerer

Wydawnictwo Niezwykłe zakupiło prawa do wydania powieści Brigid Kemmerer, A Curse So Dark and Lonely.

Zakochaj się, złam klątwę.

Przeklęty przez potężną czarodziejkę książę Rhen, spadkobierca Emberfall, myślał, że bardzo łatwo można go uratować – wystarczy, że zakocha się w nim dziewczyna. Ale to było zanim stał się okrutną bestią, która dąży tylko do jednego – destrukcji. Zanim zniszczył swój zamek, swoją rodzinę i każdą resztkę nadziei, jaka mu pozostała.

Harper nigdy nic nie przychodziło z łatwością. Gdy jej ojciec już dawno odszedł, matka umarła, a brat ciągle jej nie doceniał z powodu porażenia mózgowego, Harper nauczyła się być wystarczająco twarda, by po prostu przeżyć. Jednak nagle, próbując uratować nieznajomego na ulicach Washingtonu, wpada do zupełnie innego, magicznego świata.

Złam klątwę, uratuj królestwo.

Harper nie wie, gdzie jest ani w co wierzyć. Książę? Klątwa? Potwór? Jednak gdy zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Rhenem, w tym zaczarowanym kraju, zaczyna rozumieć, o co toczy się gra. A gdy Rhen zdaje sobie sprawę, że Harper nie jest kolejną dziewczyną, którą można oczarować, jego nadzieja powraca. Ale potężne siły zbierają się przeciwko Emberfall. . . i potrzeba będzie czegoś więcej niż złamania klątwy, aby uratować Harper, Rhena i jego lud przed całkowitym upadkiem (tłum. nieoficjalne).