4 powody, by przeczytać „Twierdzę Tytonu”

Niesamowicie oryginalny świat

Wiecie, to można by teoretycznie dopasować do wielu powieści… Ale w tym przypadku to nie są słowa rzucane na wiatr! Magdalena Pioruńska stworzyła coś naprawdę bardzo oryginalnego, coś niepowtarzalnego, coś całkowicie od siebie. Oto jej własny, unikatowy pomysł – jeżeli więc szukacie całkowitego powiewu świeżości, to w tym przypadku na pewno się nie zawiedziecie.

Dobry warsztat autorki

Skoro już Pioruńska wymyśliła sobie wszystko od podstaw, to trzeba to było przelać na papier w dobry sposób. I udało się! Styl i język są znakomite, dopracowane, niebanalne. W odpowiedni sposób jest pokazane wszystko to, co powinno być. Dobre opisy, dobre dialogi, odpowiednie słownictwo – czego chcieć więcej?Wartka akcja

Coś, za czym wszyscy przepadamy! Nikt nie lubi, gdy akcja się wlecze i człowieka nuży… A tutaj mimo dobrego rozbudowania poszczególnych wątków mamy naprawdę dobre tempo. Nie ma czasu na nudę! Jest co robić, wierzcie nam!

Bohaterowie, którym się chce kibicować

Oj, zdecydowanie! Oni są tak realistyczni, tak barwni, tak dobrze wykreowani, że po prostu ciężko ich nie polubić. Fajne charaktery, za które warto trzymać kciuki – to przychodzi samo z siebie.