Zobacz okładkę najnowszej książki Sary J. Maas!

 

Oto najnowsza seria od Sary J. Maas! Pierwszy tom zadebiutuje 28 stycznia 2020 roku, a nosi on nazwę House of Earth and Blood. Oto opowieść o Bryce Quinlan, dziewczynie, która w połowie jest człowiekiem, a w połowie Fae. W świecie pełnym magii, niebezpieczeństw i ognistych romansów poszukuje zemsty!

Bryce Quinlan kocha swoje życie. W dzień pracuje dla handlarza antyków, sprzedając nie do końca legalne magiczne artefakty, a nocą imprezuje razem z przyjaciółmi, delektując się każdą przyjemnością jaką Lunathion – znane również jako Crescent City – ma do zaoferowania. Ale gdy bezwzględne morderstwo wstrząsa miastem, wszystko zaczyna się rozpadać – również świat Bryce.

Dwa lata później jej praca wydaje się być ślepą uliczką, teraz poszukuje jedynie błogiego zapomnienia w najbardziej znanych klubach nocnych miasta. Jednak kiedy morderca atakuje ponownie, Bryce zostaje wciągnięta w śledztwo u boku niesławnego upadłego anioła, którego brutalna przeszłość prześladuje go na każdym kroku.

Hunt Athalar, osobisty zabójca Archaniołów, nie chce mieć nic wspólnego z Bryce Quinlan, choć otrzymał rozkaz, aby ją chronić. Ona jest uosobieniem wszystkiego, przeciwko czemu Athalar kiedyś się zbuntował. Co więcej, wydaje się być bardziej zainteresowana imprezowaniem niż dochodzeniem w sprawie morderstwa. Ale anioł szybko zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że Bryce ma o wiele więcej do zaoferowania niż może się wydawać na pierwszy rzut oka – i że jednak będzie musiał znaleźć sposób na współpracę z nią, jeżeli faktycznie chcą odkryć prawdę.

Gdy Bryce i Hunt prześcigają się w rozwiązywaniu tajemnicy, nie mają możliwości poznania nici, które przeciągają się pod miastem, brną przez cały kontynent, aż do najciemniejszych zakamarków Hel, gdzie rzeczy, które od lat były w uśpieniu, zaczynają się przebudzać…