4 powody, by przeczytać „Muzę koszmarów”!

  1. Bo zawartość jest równie ognista, co okładka – nie okłamujmy się, ta książka zyskała miano bestsellera jeszcze zanim się pojawiła. Czytelnicy nie mogli się doczekać kontynuacji przygód Lazlo i Sarai, więc ogień po prostu otacza tę powieść ze wszystkich stron!
  2. Bo to niesamowita fabuła – doskonale wiemy, że Laini Taylor niejednokrotnie już zaskoczyła swoich czytelników: bohaterami, kreacją świata, zwrotami akcji. Liczycie na to, że w tym przypadku będzie inaczej? Nigdy w życiu! Pomysłowość tej kobiety nie zna granic!
  3. Bo to historia, która chwyta za serce – i nie mamy tutaj na myśli tego, że tylko pod względem romantycznym. Oczywiście miłość głównych bohaterów jest przepięknym uczuciem, ale ta opowieść jest naszprycowana całą masą różnorodnych emocji. Angażuje czytelnika do granic możliwości i zdecydowanie jest czymś niepowtarzalnym.
  4. Bo oto pojawia się okazja, aby przenieść się do fantastycznej krainy – Laini Taylor bawi się językiem i w niesamowity sposób opisuje świat, w którym rozgrywa się akcja jej powieści. Wyobraźnia się rozpędza, ciekawość zostaje pobudzona, a my całkowicie zapominamy o otaczającym nas świecie. I mogłoby się wydawać, że wiele książek na rynku oferuje coś w tym stylu, ale wierzcie nam, książki Taylor są jedyne w swoim rodzaju!