Najlepsze z najlepszych! – luty 2019

Prezentujemy Wam trzy najlepsze książki lutego! Koniecznie dajcie znać, czy zgadzacie się z naszymi typami, czy macie jednak inne :)

Fakt, że znalazła się tutaj Muza koszmarów na pewno nikogo nie dziwi, bowiem Laini Taylor jest po prostu mistrzynią w swoim fachu. Po raz kolejny zabrała czytelników do magicznego i niepowtarzalnego świata u boku wspaniałych bohaterów. To zdecydowanie jedna z tych historii, których się nie zapomina. To ten rodzaj postaci, które się kocha. To cudowna fabuła i atmosfera – nic dodać, nic ująć.

 

 

 

 

 

Oto druga z najgorętszych premier tego miesiąca, która została znakomicie odebrana przez polskich czytelników! Nie da się jej tak po prostu odłożyć na półkę, bo wciąga do granic możliwości. Cudownie wykreowane postacie, wspaniały świat fantasy, intrygująca fabuła – oto szybka charakterystyka Pozłacanych wilków!

 

 

 

 

 

 

Zapewne każdy z Was niejednokrotnie myślał o tym, aby wysadzić swoją szkołę w powietrze, prawda? Oczywiście nikt tego nie zrobi, bo jednak wiemy, że jest to co najmniej nie na miejscu… Jednak ktoś z szóstki bohaterów Joelle Charbonneau to zrobił. Dobre tempo akcji, brak nudy, narastająca ciekawość – autorka ponownie oferuje swoim czytelnikom naprawdę dobrą historię!