Zapowiedź: Nawet o tym nie wspominaj – Estelle Maskame

Nawet o tym nie wspominaj
(Just don’t mention it)
Estelle Maskame
Data wydania: 14 listopada 2018
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: YA
Seria: DIMILY #4
Ilość stron: 460
Cena okładkowa: 37,90 zł

Miłość jest wszystkim… ale nie tym, czego się spodziewasz.

Seria „Dimily” uzależniła od siebie tysiące czytelniczek na całym świecie. Porywająca historia Eden i Tylera zostawiła po sobie niedosyt. Autorka spełniła prośby fanek i napisała prequel, który dodaje pikanterii całej historii!

Tym razem Estelle Maskame oddała głos bohaterowi, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Tę opowieść – opowieść Tylera – po prostu trzeba przeczytać, aby naprawdę zrozumieć, co i dlaczego się wydarzyło. Jak radził sobie dwunastoletni Tyler, dręczony przez ojca? Co czuł jako gniewny, zbuntowany nastolatek, kiedy po raz pierwszy zobaczył Eden?

Masz szansę wejść w głowę Tylera i poznać jego najskrytsze myśli. W końcu dowiesz się więcej o tym, czego nie mogła wiedzieć Eden. Ta perspektywa chwyci cię za serce, złamie je i pokaże, czemu Tyler stał się wiecznie wściekłym i nieszczęśliwym chłopakiem, którego poznałyśmy w pierwszym tomie serii „Dimily”. Poznasz także jego wersję wydarzeń, których narratorką w „Czy wspominałam, że Cię kocham” była Eden.

Pozycja obowiązkowa dla każdej fanki serii „Dimily”! A jeśli jeszcze nie czytałaś „Dimily” – możesz zacząć od tej książki… bądź zostawić sobie ją na koniec, jako lekarstwo na „kaca książkowego”, który z pewnością będzie Ci doskwierał po odłożeniu na półkę ostatniego tomu!