Najlepsze z najlepszych! – sierpień 2018

Prezentujemy Wam trzy najlepsze książki sierpnia! Koniecznie dajcie znać, czy zgadzacie się z naszymi typami, czy macie jednak inne :)

 

Piąty tom serii o Kate Daniels utrzymuje poziom. Choć to wznowienie, to warto było sobie przypomnieć historię Kate i Currana, bowiem już w tym miesiącu na półkach księgarń zagości szósty, niepublikowany do tej pory w naszym kraju tom! Nasza ekipa bardzo ubolewa nad tym, że urban fantasy wciąż nie jest wystarczająco doceniane w naszym kraju, ale wierzcie nam, z Kate Daniels naprawdę warto się zapoznać!

 

 

 

 

 

Tej książki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, bo ostatnimi czasy było o niej naprawdę głośno. Przyczyniła się do tego w dużej mierze ekranizacja, która pojawiła się na Netflixie. I choć wydawałoby się, że to zwyczajna młodzieżówka, to wiele osób powie Wam, że jest w niej coś znacznie więcej!

 

 

 

 

 

 

Długo wyczekiwana przez wiele osób kontynuacja zabawnej i sympatycznej książki, która podbija nawet zagraniczny bookstagram! Lekka i idealna powieść na lato! A może i na powrót do szkoły, żeby to jakoś przeżyć…