Obsadzono aktorów w ekranizacji „Paniki” Lauren Oliver!

Zaledwie parę dni temu pojawiły się informacje na temat aktorów z ekranizacji Szeptem, a teraz przyszła pora na kolejną ekranizację young adult. Mowa o Panice Lauren Oliver.

Olivia Welch wcieli się w rolę Heather, utalentowanej pisarki, która czuje się nieswojo we własnej skórze i ma wrażenie, że marnuje swój potencjał. Uważa, że jedyną szansą na lepsze życie jest zdobycie pieniędzy i pójście do szkoły poza miastem. Jednak kiedy okazuje się, że jej matka zabrała wszystkie jej zaoszczędzone pieniądze, dziewczyna musi wziąć udział w grze o nazwie Panika…

Mike Faist wcieli się w postać Dodge’a, nowego dzieciaka w mieście, czyli jednego z niewielu, którzy w nim mieszkają, a nie urodzili się w nim. Zaskoczy wszystkich, gdy postanowi wziąć udział w grze.

Ashlei Sharpe Chestnut przypada rola Natalie, zdeterminowanej i skoncentrowanej na swoim celu dziewczyny. Chce wziąć udział w grze, wygrać i raz na zawsze wyjechać z miasta.

Lauren Oliver będzie producentem wykonawczym, a także Joe Roth i Jeff Kirschenbaum z Roth Kirschenbaum Films i Elle Triedman. Alyssa Altman pracuje jako producent wykonawczy wraz z Lynley Bird of Glasstown Entertainment.

 

3 luty

Wyobraź sobie senne, pogrążone w beznadziei miasteczko.
Wyobraź sobie dziewczynę, która nie wierzy, że może ją spotkać coś dobrego.
Wyobraź sobie grę, w której każdy musi podjąć śmiertelne ryzyko, by wygrać wielką nagrodę – przepustkę do lepszego życia.

Ta gra to Panika. Nikt nie wie, kim są sędziowie, którzy wymyślają zadania i czuwają nad przebiegiem rywalizacji. Uczestnicy zostają zmuszeni do przesunięcia własnych granic, do wyjścia poza strefę bezpieczeństwa, do stawienia czoła najgłębszym lękom.
Dziewczyna ma na imię Heather. Od zawsze pogardzała grającymi w Panikę. Ale kiedy jej chłopak odchodzi do innej, pełna wściekłości, bólu i rozpaczy zmienia swoje podejście i decyduje się przystąpić do rywalizacji. Nigdy nie spodziewała się, że to zrobi. Aż do tego lata.