Victoria Aveyard na Targach Książki w Krakowie!

Mamy dobre wieści dla fanów Mare Barrow! Bestsellerowa autorka YA, Victoria Aveyard, zawita do Polski, by promować ostatni tom „Czerwonej Królowej”. Spotkania z autorką odbędą się 26 października w Warszawie oraz 28 października w Krakowie, na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Więcej informacji o spotkaniach znajdziecie na fanapge’u wydarzenia: facebook.com/MoondriveKsiazki

 

***

Wojenna burza
(War Storm)
Victoria Aveyard

Data wydania: 31 października 2018
Wydawca: Moondrive
Gatunek: young adult, fantasy
Seria: Czerwona Królowa #4 (finał)
Stron: –
Cena okładkowa (twarda): 44,90 zł

Zdrada nieomal zniszczyła Mare i zagroziła rebelii. Teraz – by chronić Czerwonych i Nowych – Czerwona Królowa musi poświęcić swoje szczęście i zawiązać sojusz, który sprawi, że Norta się podda, a Maven razem z nią.

Potężni Srebrni, sprzymierzeńcy Cala, wraz z Mare i Szkarłatną Gwardią mają szansę na zwycięstwo. Jednak ogarnięty obsesją Maven nie cofnie się przed niczym, by odzyskać Mare – nawet jeśli będzie musiał zniszczyć wszystko na swojej drodze. Buntowniczka władająca piorunami może stracić swoją pozycję na zawsze.

Gdy powstaną po raz ostatni – Czerwoni niczym świt – korona trafi w samo serce burzy. Nadciąga wojna, która odmieni królestwo. Wszyscy staną do walki, ale nie wszyscy przetrwają. Bo za zwycięstwo trzeba zapłacić najwyższą cenę.