Bestsellerowa autorka YA, Sarah J.Maas, już za roku zabierze swoich czytelników w podróż do nowego świata. Jesienią 2019 roku na amerykańskim rynku zadebiutuje jej pierwsza powieść z nowej serii fantasy pt. „”Crescent City”.

Osadzona w świecie, w którym ludzie walczą o przetrwanie wśród zawiłych hierarchii demonów, zmiennokształtnych, aniołów i niezliczonych innych magicznych stworzeń, książka Crescent City opowiada historię pół-człowieka, pół-Sidhe o imieniu Bryce Quinlana. Po brutalnym zabójstwie jej najlepszego przyjaciela, Bryce łączy siły z potężnym aniołem-wojownikiem, aby polować na mordercę, co doprowadza tę dwójkę do zdradzieckiego wroga, który może doprowadzić do zagłady cały ich świat.

Seria będzie zawierała szereg intrygujących nowych postaci, w tym niezwykle rycerską bohaterkę, której nic nie powstrzyma przed tym, aby pomścić śmierć jej przyjaciela i chronić swoje tętniące życiem miasto. To epicki świat znajdujący się na krawędzi wojny i urzekający serce romans w wykonaniu Maas.