Słuchając książek #1

Słuchając książek to cykl, w którym będziemy Was informować o tym, po które audiobooki sięgnąć! Oto, czego ostatnio słuchała Ania z Review Junkie!

W ciągu ostatniego miesiąca wysłuchałam trzech audiobooków (tz. Wysłuchałam więcej, ale wiecie, takie top 3 lepiej wygląda), osobiście uważam, że są genialną alternatywą dla książki i bardzo, ale to bardzo je polecam. Oto moje TOP 3 CZERWCA!

1) Pierwszym z nich jest Gdzie niebo mieni się czerwienią, książka wydana przez Wydawnictwo Zielona Sowa, która ma wspaniały klimat i słuchając głosu Joanny Osydy można naprawdę wejść w świat wykreowany przez Lisę Lueddecke. Polecam!

2) Audiobook numer 2 to Pani Noc, czytałam i słuchałam ją w tym samym czasie i powiem Wam jedno WOW! Ogrom wrażeń, których dostarczyła mi książka Cassandry Clare, to coś niesamowitego. Świat Nocnych łowców stał się jeszcze bardziej atrakcyjny.

3) Numerem trzecim jest audiobook Harrego Pottera, nie wiem czemu, ale uwielbiam słuchać HP zawsze i wszędzie, po polsku i po angielsku, podczas sprzątania, ale też podczas leniuchowania. Słuchanie tej historii to coś niesamowitego i polecam wszystkim tym, co już czytali i tym, którzy nie znają Harrego Pottera. To będzie totalnie nowy EXPERIENCE! (<- brzmi prawie jak zaklęcie)

To by było na tyle. Ciekawe, co przyniesie kolejny miesiąc. Może przesłucham Władcę Pierścieni po angielsku, jak myślicie dam radę?