Najlepsze z najlepszych! – luty 2018

Prezentujemy Wam trzy najlepsze książki lutego! Koniecznie dajcie znać, czy zgadzacie się z naszymi typami, czy macie jednak inne :)

Książka, która poruszyła do granic wielu czytelników. Która zmieniła ich sposób postrzegania pewnych rzeczy. Z pewnością o niej słyszeliście sporo dobrego, a na pewno nie ominęła Was też specyficzna promocja, jaką zrobiło wydawnictwo wysyłając egzemplarze do blogerów. Jedno jest pewne – to pozycja, którą powinniście koniecznie przeczytać, jeżeli jeszcze nie mieliście okazji!

 

 

 

 

 

Książka o niesamowitej okładce i niesamowitym klimacie. Przepięknie wydana, ale dobrze wiemy, że nie należy oceniać tylko po okładce! Jednakże sama zawartość też jest niezwykle urzekająca. Wspaniała mitologia, rzadko spotykana, silna bohaterka i walka, którą trzeba doprowadzić do końca. Zdecydowanie wciągnie Was to bez reszty!

 

 

 

 

 

Książka, w której nic nie jest tym, czym się wydaje. Zaskakująca, intrygująca, dająca do myślenia. Zdecydowanie wyróżnia się wśród wielu powieści młodzieżowych, nawet tych, które fabularnie wydają się być do niej podobne. Nieprzewidywalna opowieść o toksycznej relacji zdecydowanie wzbudzi w Was różnego rodzaju emocje!