Plany: Wonder Woman – Leigh Bardugo

Wonder Woman
Leigh Bardugo

Data wydania: 20 czerwca 2018
Wydawca: MAG
Gatunek: fantasy
Ilość stron: –
Cena okładkowa: – zł

Córka nieśmiertelnych.

Księżna Diana pragnie udowodnić swoim legendarnym siostrom, że zasługuje na miejsce w ich gronie. Ale kiedy w końcu nadarza się ku temu okazja, Diana odrzuca swoją szansę na zyskanie chwały i pod karą wygnania łamie najświętsze prawo Amazonek – ratuje śmiertelnika. Wkrótce odkrywa, że nie uratowała zwyczajnej dziewczyny, a ten odważny akt może być przekleństwem dla całego świata.

Córka śmierci.
Alia Keralis chciała po prostu uciec od swojego nadopiekuńczego brata. Nie wie, że ścigają ją ludzie, którzy sądzą, że jej istnienie może wywołać wojnę światową. Kiedy na pokładzie jej statku wybucha bomba, Alia zostaje uratowana przez tajemniczą kobietę o niesamowitej sile. Wkrótce musi się zmierzyć z okropną prawdą: Alia to Wojowniczką (Warbringer) – potomkinią Heleny Trojańskiej, a jej przeznaczeniem jest doprowadzenie do okresu nieszczęścia i rozlewu krwi.

Razem.
Dwie dziewczyny zmierzą się z armią wrogów – śmiertelnych i boskich, którzy będą chcieli zniszczyć lub zawładnąć Wojowniczką. Zostaną przetestowane do granic możliwości, Diana i Alia będą musiały znaleźć sposób na uwolnienie ukrytych w sobie mocy i zawiązanie niemal niemożliwego sojuszu. Ponieważ jedyną nadzieją na uratowanie ich światów  jest stanie ramię w ramię w obliczu okrutnej wojny.
Opis nieoficjalny.