Najciekawsze nowości – styczeń 2018!

Niedoskonali

Danielle L. Jensen

Data wydania: 17 stycznia 2018

Wydawca: Galeria Książki

Seria: Trylogia Klątwy #0.5

Gatunek: Fantasy, YA

Ilość stron: –

Cena okładkowa: 36,90zł

Prequel do Trylogii Klątwy. Czasami trzeba wrócić do początku. Marc i Pénélope zostają wplątani w spisek, gdzie każdy z nich ma inną rolę do odegrania. Muszą zaryzykować wszystko, by mieć szansę być razem. Tylko, że bycie razem to teraz największe niebezpieczeństwo.

 

Ktoś mnie obserwuje

A.V. Geiger

Data wydania: styczeń 2018

Wydawca: Jaguar

Seria: –

Gatunek: YA

Ilość stron: 384

Cena okładkowa: 37,90zł

Trzymający w napięciu thriller młodzieżowy, o bardzo aktualnej tematyce. Nastolatka Tessa cierpi na agorafobię. Jej jedynym kontaktem ze światem jest Internet, nie wie tylko z kim tak naprawdę się przez niego komunikuje.

 

Graffiti Moon

Cath Crowley

Data wydania: styczeń 2018

Wydawca: Jaguar

Seria: –

Gatunek: YA

Ilość stron: 360

Cena okładkowa: 34,90zł

24 godziny z życia czworga nastolatków wchodzących w dorosłość. Szalona opowieść o miłości, odnajdywaniu siebie i dążenia do tego kim chce się być. Intensywna i pełna humoru liryczna powieść autorstwa nagradzanej autorki Cath Crowley.

 

Kłamczucha

Lockhart

Data wydania: 31 stycznia 2018

Wydawca: Czwarta Strona

Seria: –

Gatunek: NA, thriller

Ilość stron: 320

Cena okładkowa: 36,90

Jules West Williams i Imogen Sokoloff przyjaźnią się, choć są zupełnie różne. Jules to wojowniczka, zmienna i gotowa na wszystko. Imogen jest dziedziczą fortuny i wciąż czuje się zagubiona. Co może przynieść ich przyjaźń. Porywająca powieść psychologiczna pełna intryg i nieczystych zagrywek.

 

Milion światów za tobą

Claudia Gray

Data wydania: styczeń 2018

Wydawca: Jaguar

Seria: Trylogia Firebird #3

Gatunek: YA, fantasy

Ilość stron: –

Cena okładkowa: 39,90zł

Trzecia cześć trylogii Firebird, jednej z najlepszych serii science-fiction ostatnich lat pełna jest alternatywnych światów i osobowości, gdzie trzeba walczyć o prawdę i miłość odkrywając przy tym największe tajemnice.

 

Okrutna pieśń

Victoria Schwab

Data wydania: 17 stycznia 2018

Wydawca: Czwarta Strona

Seria: Świat Verity #1

Gatunek: fantasy

Ilość stron: 464

Cena okładkowa: 39,90 zł

Kate Harker i August Flynn mają zostać przywódcami podzielonego miasta. Każde z nich mam zamiar zarządzać inaczej. Muszą zdecydować, czy chcą zostać przyjaciółmi, czy wrogami. Stawką jest przyszłość ich wspólnego domu. Powieść pełna tajemnic i walki w post apokaliptycznym świecie. Victoria Schwab, autorka „„Odcieni magii” powraca z kolejną wciągającą serią!

 

Powrót do domu

Allan Stratton

Data wydania: 31 stycznia 2018

Wydawca: Wydawnictwo YA!

Seria: –

Gatunek: YA

Ilość stron: 320

Cena okładkowa: 34,99zł

Jedyną przyjaciółką Zoe jest jej babcia, którą rodzice postanawiają oddać do domu opieki, gdyż zaczyna zdradzać objawy Alzhaimera. Zoe aby do tego nie dopuścić  wybiera się z babcią w podróż, która przybliża je do odkrycia rodzinnego sekretu i odnalezienia nieznanego wujka. Poruszająca historia na temat rodziny, zrozumienia i przetrwania.