4 powody, by przeczytać Wszystko razem

  1. Lekkość historii

    To bardzo lekka i przyjemna historia, w sam raz na jesienno-zimowe wieczory! Odpowiada za to język i styl autorki, ale także klimat, jaki towarzyszy tej opowieści. Oczywiście nie oznacza to, że w trakcie lektury można sobie myśleć o niebieskich migdałach!

  2. Mnogość bohaterów

Można by rzecz, że jak w Modzie na sukces. Początkowo można się poczuć porządnie zdezorientowanym tymi rodzinnymi powiązaniami! Jednak z czasem da się zauważyć, że pojawia się tutaj wiele różnych osobowości, z którymi można się zaprzyjaźnić, w których można odnaleźć siebie.

  1. Rodzinna atmosfera

    Ten punkt oczywiście wynika z drugiego – to prawie jak jedna, wielka kochająca się rodzina, choć z tą miłością różnie bywa… Mimo wszystko rodzina jest tutaj wątkiem przewodnim. Jej sedno, jej wartość. Pięknie przedstawione.

  2. Bo to Ann Brashares

Jej serię Stowarzyszenie wędrujących dżinsów pokochały rzesze fanów na całym świecie! Każdemu ta nazwa obiła się o uszy, każdy kojarzy, każdemu gdzieś coś świta. Ann Brashares za każdym razem tworzy bestseller, który porywa mnóstwo czytelników. Koniecznie musicie się przekonać, czy i tym razem tak było!