4 powody by przeczytać „Obietnicę następcy”!

 1. Bo Trudi Canavan ma głowę pełną pomysłów


  Zaskakuje, wspaniale kreuje światy, tworzy świetnych bohaterów oraz spójne i wciągające historie. A przy tej niesamowitej lekkości pióra, łączy się to w idealną całość. Głowie pełnej pomysłów towarzyszy niesamowita umiejętność przelewania ich wszystkich na papier – tak, aby czytelnik nie mógł się oderwać od lektury choćby na chwilę.

 2. Bo to magia, jakiej nie znacie


  Bohaterowie sagi posługują się magią – wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju, uczą się ją kształtować na różne sposoby. To nieodłączny element całej historii, który odgrywa w niej ogromną rolę.

 3. Bo to unikalny świat


  Tego, że Trudi Canavan tworzy niesamowite światy chyba nikomu nie trzeba udowadniać. Również w tej sadze daje czytelnikom całe mnóstwo pięknych krajobrazów, znakomicie prezentuje swoją wizję oraz prawa i przepowiednie, jakie panują w tym uniwersum. Ta kobieta nie musi się na nikim wzorować, ona tworzy coś niepowtarzalnego.

 4. Bo bohaterowie ciągle ewoluują


  Obietnica następcy to już trzeci tom Prawa Milenium, a bohaterowie wciąż się zmieniają. Cykle mijają, a oni dojrzewają. Ich zachowanie nie raz bywa nieprzewidywalne. Muszą podejmować trudne decyzje, stają przed ciężkimi wyborami… Czasami muszą poświęcić to, w co wierzą najbardziej. Czasami muszą dostrzec coś więcej. A każde wydarzenie stale kształtuje ich charakter i osobowość.