Oto okładka „Zenith”!

Ten rok zapowiada się na wielki powrót mody na powieści w przestworzach.  Po „Naznaczeni śmiercią” Veroniki Roth, przyszła kolej na serię „The Androma Saga”, której współautorką jest Sasha Alsberg, jedna z najpopularniejszych booktuberek w Stanach Zjednoczonych. Jej książkowy debiut – „Zenith”, zawita do amerykańskich księgarń 1 sierpnia 2017.

Wiele osób zna Andromę Racellę jako Krwawą Baronową, potężną najemniczkę, której terror rozciąga się wzdłuż Galaktyki Mirabel. Jednak dla tych, którzy znajdują się na jej szklanym statku o nazwie Marauder, jest po prostu Andi, ich przyjaciółką i nieustraszoną przywódczynią. Ale kiedy podczas rutynowej misji coś idzie nie tak, cała dziewczęca załoga Maraudera staje w obliczu wyzwania, gdyż muszą się zmierzyć ze zdradzieckim i sadystycznym łowcą nagród z przeszłości Andi.
Tymczasem, po drugiej stronie galaktyki, bezwzględna władczyni ukrywa się w cieniu planety Xen Ptera, czekając na swój czas i zemstę za zniszczenie jej ludzi. Kawałki jej śmiertelnego planu zaczynają się schodzić razem, ujawniając coś, co rozdzieli Mirabel na dwie części.
Andi i jej załoga wyruszają w niebezpieczną, testującą dusze podróż, które może przywrócić porządek, jak i rozpocząć wojnę, która pożre wszystkie światy. Marauder zmierza w nieznane, Mirabel znajduje się na krawędzi, a pewne jest tylko to, że w galaktyce opierającej się na kłamstwie i iluzji, nikomu nie można ufać.