Nowość: Endgame. Reguły Gry – James Frey & Nils Johnson-Shelton

Endgame. Reguły Gry
James Frey, Nils Johnson-Shelton
Data wydania: 11 stycznia 2017
Wydawca:  SQN Imaginatio
Gatunek: teen, interaktywnie
Seria: Endgame #3
Cena okładkowa: 36,90 zł

Graj, aby zwyciężyć. Walcz, aby przetrwać.

Najsilniejsi i najsprytniejsi z Graczy dotarli do końcowej fazy Endgame. Klucz Ziemi oraz Klucz Niebios już odnaleziono, ukryty pozostał ostatni klucz do wygranej i ocalenia świata – Klucz Słońca. Zwycięzca może być tylko jeden!

Maccabee gra, by wygrać. Posiada Klucz Ziemi i Klucz Niebios, teraz zrobi wszystko, by zdobyć Klucz Słońca. Ale w Endgame nic nie jest stałe. Maccabee musi grać ostrożnie i bacznie pilnować pleców. An Liu gra dla śmierci. Jego celem jest powstrzymanie Endgame i zagłada całego świata. Aisling porzuciła Grę i zdecydowała się walczyć po stronie życia.

Aisling, Sarah, Jago, Shari i Hilal nie chcą dopuścić do zakończenia Endgame. Klucz Słońca nie może zostać odnaleziony. Tych pięciu Graczy postanowiło ustanowić własne reguły Gry.

Wszystkich łączy jedno: są gotowi umrzeć, by osiągnąć zamierzone cele. Doprowadzą sprawy do końca, ale na własnych zasadach.

 

Seria Endgame opisuje zmagania dwanaściorga Graczy reprezentujących starożytne ludy w walce na śmierć i życie. Na szali postawiono losy całego świata. Bohaterowie są zmuszeni odnaleźć trzy zmyślnie ukryte klucze. By do nich dotrzeć rozwiązują skomplikowane zagadki, nierzadko współpracując. Zwycięzca może być jednak tylko jeden! Ktokolwiek znajdzie klucze, wygrywa. Wyłączną regułą Endgame jest brak reguł!

Wzorem poprzednich części na stronach Reguł Gry zostały ukryte zagadki i łamigłówki. Osoba, która najszybciej je rozwiąże wygra 250 tysięcy dolarów. Szczegóły i regulamin: http://endgamepolska.pl/endgame/