Oto pierwszy zwiastun filmowej adaptacji „7 razy dziś”

Fani Lauren Oliver mogą skakać z radości, ponieważ zadebiutował dziś zwiastun najnowszej filmowej adaptacji jej książki. Poprzednie próby przeniesienia innej powieści Oliver zakończyły się niepowodzeniem, bowiem „Delirium” doczekało się tylko pilotażowego odcinka serialu. Światowa premiera filmu na podstawie „7 razy dziś” odbędzie się 3 marca 2017 roku.

Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. Aż do dzisiaj…
Wychodzę z imprezy. Oślepiają mnie światła samochodu jadącego z naprzeciwka. Czuję niewyobrażalny ból. Spadam w niekończącą się pustkę.
Umarłam?
A jednak budzę się w swoim łóżku. Tylko że znów jest piątek 12 lutego, a ja od nowa przeżywam ten sam dzień. Czy naprawdę zasłużyłam na tak surową karę? Chcę tylko odzyskać moje idealne życie. Bo przecież było idealne, prawda?