Poznaj Lilith – serię pełną piekielnych przygód!

LilithTom-II

Lilith. Tom II. Walka
Jo.E. Rach.
Data wydania: już w sprzedaży
Wydawca: Novae Res
Gatunek: paranormal, young adult
Seria: Lilith #2
Liczba stron: 340
Cena okładkowa: 34,00 zł

Czy można żyć normalnie ze świadomością, że ciąży nad tobą tajemnicze dziedzictwo, a duch pramatki Lilith chce zadomowić się w twoim ciele?

Czy przerażenie nie odebrałoby ci woli istnienia, gdyby potworni Asasyni, demoniczne Czarne Anioły czyhały na twoje życie?

A jednak Sha bez wahania podejmuje wyzwanie, które zesłał jej los i postanawia stawić czoła zagrożeniu. Tajemniczy głos intuicji podpowiada jej, że powinna zawalczyć o życie swoje i związanych z nią osób!

Czy uda się jej ocalić ojca, Chrisa i Daniela? Czy Lilith okaże się przyjacielem czy wrogiem? Czy dobro i miłość zwyciężą zło i zemstę z innego świata?

.

***.

lilith-tom-1-dziedzictwoLilith. Tom I. Dziedzictwo
Jo.E. Rach.
Data wydania: 2015
Wydawca: Novae Res
Gatunek: paranormal, young adult
Seria: Lilith #1
Strona książki: joerach.pl
Liczba stron: 320
Cena okładkowa: 32,00 zł

Nowa odsłona mrocznej legendy..

 Nagła przeprowadzka z zimnej i surowej Islandii do bajecznie kolorowego, pełnego słońca Cannes na Lazurowym Wybrzeżu wprowadza w życie Sha niezłe zamieszanie. Nowe miejsce, nowa szkoła… a w niej dwa największe ciacha na tej planecie: Daniel – czarnowłosy, śniadoskóry i wyjątkowo zdolny syn gospodyni domowej i Chris – porażający swoją urodą, platynowłosy anioł, bogatszy chyba od samego Boga.

Do tego obaj zdecydowanie zainteresowani nową, tajemniczą koleżanką. W takich warunkach świat Sha mógłby być rajem… gdyby nie… przerażające, apokaliptyczne sny, nawiedzające ją od chwili, kiedy w jednym z nich zobaczyła imię LILITH… Gdyby nie koszmarne wrażenie, że jakaś nieznana moc chce zawładnąć jej ciałem, chce zdobyć nad nią kontrolę…