Celaena Sardothien powraca, by podpalić świat!

królowa-cierni (1)Królowa cieni
Sarah J. Maas

Data wydania: DZIŚ PREMIERA!
Wydawca: GW Foksal/ Uroboros
Gatunek: YA, fantasy
Seria: Szklany tron #4
Ilość stron: 848
Cena okładkowa: 49.90 zł

Powraca, by podpalić świat

Nadszedł czas walki o wszystko, co ważne. Aelin wraca do Adarlanu, by pomscić bliskich, odzyskać tron i stanąć twarzą w twarz z cieniami przeszłości. A przede wszystkim po to, by chronić tych, którzy jej pozostali.

Mroczne bestie, magiczne moce,  namiętność i pragnienie zemsty… Sarah J. Maas porywa i zaskakuje jeszcze bardziej niż do tej pory.

Celaena Sardothien do tej pory traciła wszystkich, których kochała. Zamordowano jej rodziców, jej ukochany, Sam, także zginął w męczarniach. Jej przyjaciółka, Nehemia, poświęciła swoje życie, by Celaena mogła odkryć swoje dziedzictwo i pójść za swoim przeznaczeniem… Ale dość tego. Teraz, gdy okiełznała już swoją moc, nadszedł czas na zemstę. Dziewczyna znana do tej pory jako Zabójczyni Adarlanu zniknęła – narodziła Aelin Ogniste Serce, królowa podbitego przez Adarlan Terrassenu.

Nadszedł czas walki o wszystko, co ważne. Aelin wraca do Adarlanu, by zemścić się na tych, którzy skrzywdzili jej bliskich, odzyskać tron i stanąć twarzą w twarz z cieniami przeszłości. A przede wszystkim po to, by chronić tych, którzy jej pozostali.

Przed nią zadanie prawie niemożliwe do wykonania. Jej przeciwnicy mają po swojej mroczne siły. A Aelin w Adarlanie pozbawiona jest swojej magii, która pozwala jej władać ogniem. Ale może liczyć na swoich towarzyszy – kuzyna Aediona, Chaola, Lysandrę i przede wszystkim na Rowana. Rowana – walecznego księcia-wojownika Fae, jej carranama, bratnią duszę – do którego zaczyna żywić coraz bardziej płomienne uczucia…

Mroczne bestie i magiczne moce, szalona namiętność i pragnienie zemsty… Sarah J. Maas w czwartym tomie bestsellerowej serii Szklany Tron porywa i zaskakuje jeszcze bardziej niż do tej pory.

Każda strona tej galopującej fantasy jest zastrzykiem czystej adrenaliny.

„The Guardian”

Niemożliwa od odłożenia.

„Kirkus Reviews”

Obowiązkowa pozycja dla miłośników epickiej fantasy i baśni.

„USA Today”

Ostatnia książka w serii Maas Szklany tron tętni akcją, podstępami i seksualnym napięciem (…). Narracja przeskakuje między rosnącą liczbą bohaterów i wątków, co oznacza, że od tej powieści nie można się oderwać.

„RT Book Reviews”