Poznaj główną obsadę filmowej adaptacji „Anny we krwi”

Kompania produkcyjna Fickle Fish Films działająca z inicjatywy autorki „Zmierzchu”, Stephenie Meyer, pracuje nad filmową adaptacją powieści Kendare Blake, „Anna we krwi”. Długo nie było słychać żadnych nowości dotyczących filmu, ale w końcu poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy odegrają główne role! W roli Casa Lowooda wystąpi Cameron Monaghan (znany z „Shameless”), natomiast tytułową Annę zagra Maddie Hasson („Twisted”).

Film będzie reżyserowany przez Trish Sie, która przyznaje, że „znalezienie odpowiedni aktorów było priorytetem”. „Przez ponad rok przeszukaliśmy cały świat, aby znaleźć odpowiednich aktorów, którzy pomogą nam powołać tę wspaniałą historię do życia. Cameron i Maddie są niezwykle utalentowani, pomiędzy nimi pojawia się rzadka i niezwykła chemia, która rozpala ekran. Trish Się ma znakomite tło, aby wizualnie przetłumaczyć historię Kendare Blake w taki sposób, który przemówi do współczesnego widza” – mówi Meyer.

Cas Lowood odziedziczył po ojcu niezwykły zawód: zabija umarłych. Ojciec chłopaka został w makabryczny sposób zamordowany przez ducha, którego sam miał uśmiercić. Teraz, uzbrojony w sztylet athame, Cas podróżuje po całym kraju ze swoją matką-czarownicą i potrafiącym wyczuć obecność zjaw kotem. Razem śledzą wątki lokalnych legend, próbując wyplenić co bardziej niebezpieczne upiory ze świata. Gdy przybywają do kolejnego miasta w poszukiwaniu ducha nazywanego przez mieszkańców Anną we Krwi, Cas nie spodziewa się niczego odbiegającego od normy: chce zjawę wyśledzić, zdybać, zabić. Zamiast tego spotyka obłożoną klątwą dziewczynę, istotę z jaką nigdy przedtem się jeszcze nie mierzył.