Oto nowa książka autorki „Niezgodnej”!

Uwaga, uwaga! Koniecznie musicie zaktualizować swoją listę książek do przeczytania! Veronica Roth, autorka bestsellerowej sagi „Niezgodna” w końcu ujawniła tytuł i okładkę (oraz pierwszy rozdział!) swojej najnowszej powieści. Gotowi?

Przed Wami „Carve the Mark!” Książka wejdzie do sprzedaży 17 stycznia przyszłego roku, a co ciekawe, już jest dostępna w przedsprzedaży.

CarveTheMark

Na planecie, gdzie rządzi przemoc i zemsta, w galaktyce, gdzie tylko niektórych spotyka dobry los, każdy rozwija swój własny dar, wyjątkową moc przeznaczoną do kształtowania przyszłości. Wielu odnosi z tego spore korzyści, ale nie Akos i Cyra – ich dary czynią ich podatnymi na kontrolę innych. Czy mogą odzyskać swoje dary, swoje losy i swoje życia, a także przywrócić równowagę sił w tym świecie?

Cyra jest siostrą brutalnego tyrana, który rządzi ludźmi Shotet. Jej obecny dar przynosi ból i moc – i to jest to, co czyni jej brat – używa jej do torturowania swoich wrogów. Ale Cyra jest kimś więcej iż tylko ostrzem w dłoni brata: jest elastyczna, zwinna i szybka – a co najważniejsze, mądrzejsza niż ktokolwiek myśli.

Akos pochodzi z miłującego pokój narodu Thuve, jego lojalność wobec rodziny nie zna granic. Chociaż chroni go jego wyjątkowy dar, któregoś razu Akos i jego brat zostają porwani przez wrogich żołnierzy Shotet. Akos jest zdesperowany, aby utrzymać swojego brata przy życiu – niezależnie od ceny. Kiedy Akos wchodzi do świata Cyry, wrogość pomiędzy ich krajami i rodzinami wydaje się być nie do pokonania. Muszą zdecydować się na wzajemną pomoc, aby przetrwać – inaczej zniszczą siebie nawzajem.