„Co ze mnie zostało” od dziś w księgarniach!

Co ze mnie zostalo_okladkaCo ze mnie zostało
Kat Zhang
Data wydania: JUŻ W KSIĘGARNIACH!
Wydawca: Papierowy Księżyc
Gatunek: dystopia, sci-fi, young adult
Seria: Kroniki Hybrydy #1
Ilość stron: —
Cena okładkowa: 37,90 zł

Genialna, rozdzierająca serce i absolutnie niezapomniana. Uwielbiam tę książkę.
-Sarah J. Maas, autorka Szklanego tronu

Wyobraźcie sobie, że macie dwa umysły dzielące jedno ciało. Wy i wasze drugie ja jesteście sobie bliżsi niż bliźnięta, jesteście czymś więcej niż przyjaciółmi. Znacie się od zawsze.

Potem wyobraźcie sobie, że wszyscy nienawidzą i boją się ludzi takich jak wy. Że rząd waszego kraju chce was wytropić i wyrwać waszą drugą duszę, oddzielając od osoby, którą kochacie najbardziej na świecie.

A teraz poznajcie Evę i Addie.

One nie muszą sobie niczego wyobrażać.

***
Książkę polecają:

To bardzo specyficzna książka o walce o bycie sobą pośród ludzi, którzy starają się zmienić w tobie wszystko.
Nie dajcie zagłuszyć własnego ja!

–  Anna Targosz, Wyznania książkoholiczki

Chyba każdy z nas marzył kiedyś, by móc się rozdwoić – i zrobić więcej w krótkim czasie. A co, gdyby to nasza dusza się rozdwoiła? Gdyby każda z nich chciała robić coś innego, ale do dyspozycji miałyby tylko jedno ciało? „Co ze mnie zostało” to smutna historia dwóch dusz uwięzionych w jednym ciele, z którego żadna nie chce zrezygnować i zniknąć. Historia o tym, jak tracimy ważną część siebie i jak „my” zmienia się w „ja” i „ona”.
– Marta Dąbkowska, Secret-Books

„Co ze mnie zostało” to obiecujący wstęp do pełnej niespodzianek serii, przez którą całkowicie zmieni się Wasz punkt widzenia na pojęcie wewnętrznego rozdarcia. Jeszcze nigdy nie doświadczyliście takiego rodzaju umysłowej walki, która stanowi nieodłączy element tej powieści.
– Magdalena Senderowicz, My reality – addiction to books

„Co ze mnie zostało” to powieść, którą pochłania się jednym tchem. Kat Zhang stworzyła świat tak unikatowy, z jakim nigdy wcześniej się nie spotkałam, a bohaterów tak prawdziwych i realistycznych, jakby istnieli oni naprawdę.
– Paulina Olczak, Złodziejka książek

Nowy wymiar alternatywnego świata, w którym musimy wyrzekać się swojej drugiej połówki. Czy może być coś bardziej ekscytującego i niebezpiecznego zarazem?
– Zuzanna Burkowska, Kulturalna szafa

„Co ze mnie zostało” to książka, która wciąga od samego początku i, aż do przeczytania ostatniej strony trzyma naszą duszę na uwięzi. Ta historia pochłania bez reszty i sprawia, że sami zaczynamy odczuwać obecność drugiej duszy. Zdecydowanie warta polecenia!
– Marcelina Pomper, Mirror of soul