Maisie Williams w filmowej adaptacji „Lasu zębów i rąk”?

Maisie Williams doskonale znana z roli Aryi Stark w „Grze o tron” obecnie prowadzi negocjacje z Kate Maberly odnośnie zagrania w filmowej adaptacji powieści „Las zębów i rąk” Carrie Ryan. Maberly jest oczywiście reżyserem, ale również producentem filmu wraz z Doug Limanem z Hetherwood Productions.

„Jestem niesamowicie podekscytowana wkroczeniem do „Lasu” i współpracą z tak cudownie kreatywnymi umysłami jak Douga. Nie możemy się doczekać aż powołamy do życia fantastyczny świat Ryan i jesteśmy zdecydowanie zachwyceni posiadaniem na pokładzie Maisie.” – mówi Maberly.

W świecie Mary istnieją proste prawdy. Siostrzeństwo zawsze wie najlepiej. Strażnicy chronią i służą. Nieuświęceni nigdy nie ustąpią. Trzeba też pamiętać o siatce otaczającej wioskę. O ogrodzeniu, które chroni osadę przed Lasem Zębów i Rąk. Ale prawda staje się złudna, bowiem Mary odkrywa coś, o czym nigdy nie powinna się dowiedzieć. Sekrety Siostrzeństwa. Tajemnice Strażników.

Gdy ogrodzenie zostaje sforsowane, a świat pogrąża się w chaosie, Mary zdobywa wiedzę o Nieuświęconych. Teraz musi wybrać pomiędzy mieszkańcami wioski a własną przyszłością, między tym, którego kocha, a tym, który kocha ją. Musi też stawić czoła koszmarom Lasu Zębów i Rąk. Czy może istnieć życie w świecie otoczonym przez śmierć?