„Próby ognia” w wydaniu filmowym już w księgarniach!

próby ogniaPróby ognia
James Dashner
Data wydania filmowego: 2 września 2015 PREMIERA!
Wydawca: Papierowy Księżyc
Gatunek: postapokalipsa, dystopia, ya
Seria: Więzień Labiryntu #2
Ilość stron: —
Cena okładkowa: — zł

Światowy bestseller, na podstawie którego powstał film wytwórni Twentieth Century Fox.

„Próby Ognia” to drugi tom serii „Więzień labiryntu” amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się światowym bestsellerem i została przeniesiona na ekran filmowy przez wytwórnię Twentieth Century Fox.

„Więzień labiryntu” skończył się niezwykle emocjonalnym zwrotem akcji, który sprawia, że wszyscy miłośnicy serii w napięciu oczekują na spotkanie z kolejną przygodą.

„Próby Ognia” przynoszą jeszcze więcej napięcia, pułapek i mylnych tropów niż „Więzień labiryntu”, przez co trzymają czytelnika w nieustannym napięciu aż do ostatniej strony.

Znalezienie wyjścia z labiryntu miało być końcem.

Thomas był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów. Ale DRESZCZ jeszcze nie zakończył eksperymentów. Faza Druga się rozpoczyna. Czas na próby ognia.

Tu nie ma reguł, nie znajdziesz pomocy. Przetrwasz albo zginiesz.

Streferzy mają dwa tygodnie, aby przejść przez Pogorzelisko – najbardziej spaloną część świata. Ale DRESZCZ przygotował im na tej drodze wiele niespodzianek.

Ich przyjaźnie zostaną wystawione na próbę.

Wzajemne zaufanie zostanie zniszczone. 

Muszą być gotowi na wszystko.

Tym bardziej, że pojawiło się też nowe zagrożenie – inna grupa, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów. A są zdeterminowani, aby przetrwać.

Dlatego wciąż nie można przestać uciekać.