Fani Lauren Kate rozgoryczeni brakiem wieści o ekranizacji „Upadłych”

Wczoraj na Comic-Conie wielu fanów Lauren Kate miało nadzieję, że po długich miesiącach oczekiwania, w końcu będą mogli cieszyć się jakimikolwiek materiałami promującymi filmową adaptację jej anielskiej serii. Niestety na panelu, w którym brała udział autorka niczego nowego na temat filmu nie zdradzono, a zwiastun „Upadłych”, który miał zadebiutować podczas trwania Comic-Con okazał się tylko fałszywą plotką.

„(…) powiedziałam, że mam nadzieję, że na Comic-Conie pojawi się zwiastun. Miałam nadzieję na wiele rzeczy, podobnie jak Wy. Robię, co tylko mogę, aby udostępnić Wam film. Miejcie wiarę. Polubicie to, co aktualnie jest robione.” – napisała Lauren Kate na swoim fanpage’u po spotkaniu z fanami na Comic-Conie.

Wystarczyła chwila, a pod wpisem autorki pojawiła się lawina komentarzy od rozgoryczonych fanów:

Rozczarowujące! Prawie 2 lata czekania na więcej zdjęć i mglistych obietnic.

Powiedziałaś, że zabrałaś kilka osób, aby zobaczyli film, ale powoli zaczynam wątpić i w Ciebie i w ten film. W innym wypadku mielibyśmy już chociaż jeden zwiastun. Skończcie z tym filmem.

Jest tak wiele filmów, które były kręcone po rozpoczęciu zdjęć do “Upadłych” i już są w kinach. Nie mogę tego zrozumieć.

Ekscytowałam się tym filmem… 2 lata temu. Teraz już mam to gdzieś.

Wiarę? Serio Lauren? Więcej wiary niż mieliśmy? Nie powinnaś nam dawać wymówek! Nie mam wiary, nie uwierzę już w nic, co usłyszę…

„Upadli” to jedna z moich ulubionych książek YA i byłam naprawdę podekscytowana, gdy usłyszałam, że powstaje adaptacja filmowa – teraz zaczynam myśleć, że nie ma żadnej nadziei na to, że kiedykolwiek się ona pojawi.

Rozczarowanie jest nie do opisania, czekałam i podekscytowanie zniknęło, przepraszam, ale to zbyt wiele – wydaje się, że produkcja z nas kpi, to zabawne, że nie pokazują niczego, nawet żadnej informacji o zwiastunie…

Skąd taka reakcja fanów? Zdjęcia na planie filmowym „Upadłych” zakończyły się dobry rok temu, a przez ten czas studio udostępniło tylko jedno oficjalne zdjęcie promocyjne. Jeśli wierzyć wcześniejszym zapowiedziom, to „Upadli” mają zadebiutować na ekranach kin jesienią tego roku. Jak sami widzicie, do jesieni pozostało kilka miesięcy, a maszyna promocyjna nawet nie wystartowała. Nic dziwnego, że fani Lauren Kate zaczynają się niepokoić.