Zobacz klimatyczny teaser „Ugly Love”

Choć „Ugly Love” jest dopiero w preprodukcji, co oznacza, że oficjalne prace na planie jeszcze się nie rozpoczęły, to już możemy obejrzeć małą zapowiedź filmu. Teaser powstał na potrzeby kampanii, w której za pośrednictwem platformy crowdfundingowej, będą zbierane pieniądze na produkcję. Abyśmy mogli w 2016 roku obejrzeć pierwszą adaptację książki Colleen Hoover – potrzeba 1 mln dolarów. Więcej informacji o zbiórce znajdziecie na stronie Indiegogo

Gdy Tate Collins poznaje pilota Milesa Archera wie, że nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie mogą nawet nazwać się przyjaciółmi. Jedyna rzecz, jaka ich łączy, to wzajemne pożądanie. Na tym właśnie opiera się ich relacja i w ten sposób pasują do siebie idealnie. On nie chce miłości, ona nie ma na nią czasu, więc pozostaje tylko seks. Ich układ może być prosty tak długo, jak Tate będzie przestrzegała dwóch zasad nadanych przez Milesa: Nigdy nie pytaj o przeszłość. Nie żądaj przyszłości.

Okazuje się to jednak dużo trudniejsze, niż mogło się z początku wydawać, gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia i wzajemne przywiązanie, a obietnice łamane. Reguły już nie obowiązują, a miłość… Miłość staje się brzydka. (opis by lubimyczytac.pl)