Oto nowa książka Becki Fitzpatrick!

Becca Fitzpatrick na dobre rozsmakowała się w powieściach z dreszczykiem i po raz kolejny będziemy mogli zaczytać się w jej dziele spod znaku thriller. “Dangerous Lies,” podobnie jak „Black Ice” ma być samodzielną książką, a jej zagraniczna premiera zapowiedziana jest na listopad 2015 roku.

17-letnia Stella Gordon mieszka ze swoją matką w uroczym wiejskim dworku niedaleko regionu znanego jako Main Line w Filadelfii zamieszkiwanej przez bogate rodziny. Ale jednej pamiętnej nocy, życie Stelli zostaje zniszczone przez jeden wystrzał z broni.

Stella staje się świadkiem przestępstwa, i zostaje objęta federalnym programem ochrony świadków. Ma zeznawać przeciwko sprawcy, którym jest szef mafii zwany Danny Bolando. Stella zostaje zabrana do cichej mieściny Thunder Basin w Nebrasce, gdzie ma zacząć nowe życie, jako ktoś zupełnie inny.

Wkrótce poznaje Chet’a Falconer’a, przystojnego sąsiada z rancza obok, który przysięga jej, że do końca lata Stella założy kowbojskie buty i będzie jeździć konno. Flirtowanie z Chet’em jest miłą odskocznią od jej nędznego losu, choć dziewczyna nie do końca jest za „kowbojami” i nie ukrywa tego przed Chet’em. Ale w głębi serca, wbrew swojemu rozsądnemu osądowi, Stella czuje, że powoli ulega urokowi chłopaka. Niestety, musi uporać się też z Dusty’m Falconer’em, porywczym i łamiącym wszelkie zasady młodszym bratem Chet’a, do którego Stella czuje niechciany, ale nieodparty pociąg.

Wraz z początkiem gorącego lata w Nebrasce, Stella próbuje wpasować się w swoje nowe życie. Ale kiedy na progu swojego domu znajduje wiadomość z pogróżkami, obawia się, że być może nigdy nie ucieknie od swojej przeszłości. Czy to możliwe, że w tak małym mieście w Nebrasce nie jest aż tak bezpieczna, jak wierzyły w to władze?