Pierwsze zdjęcia z filmowej adaptacji książki Colleen Hoover?

Autorka znana u nas z serii „Hopeless” i „Pułapka uczuć,” jesienią ubiegłego roku przyznała się, że sprzedała prawa do filmowej adaptacji „Ugly Love”, ale wspomniała też, że do filmu jeszcze daleka droga. Nikt nie spodziewał się, że to właśnie ta książka Colleen zostanie jako pierwsza przeniesiona na wielki ekran i to w tak zawrotnym tempie. 

Tydzień temu, producent Cody Hackman i Nick Bateman, który podobno ma wcielić się w role Milesa, zamieścili w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia z domniemanego planu filmowego „Ugly Love” oraz kilka kadrów.

ugly1

O samej produkcji na razie niewiele wiadomo, dlatego w sieci pojawia się coraz więcej głosów, że to tylko krótkometrażowy film, zachęcający do inwestycji w projekt jakieś większe studio.

Jeśli ekranizacja „Ugly Love” dojdzie do skutku, będzie to pierwszy film na podstawie popularnej książki (i autorki) z nurtu New Adult.

Gdy Tate Collins poznaje pilota Milesa Archera wie, że nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie mogą nawet nazwać się przyjaciółmi. Jedyna rzecz, jaka ich łączy, to wzajemne pożądanie. Na tym właśnie opiera się ich relacja i w ten sposób pasują do siebie idealnie. On nie chce miłości, ona nie ma na nią czasu, więc pozostaje tylko seks. Ich układ może być prosty tak długo, jak Tate będzie przestrzegała dwóch zasad nadanych przez Milesa: Nigdy nie pytaj o przeszłość. Nie żądaj przyszłości.

Okazuje się to jednak dużo trudniejsze, niż mogło się z początku wydawać, gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia i wzajemne przywiązanie, a obietnice łamane. Reguły już nie obowiązują, a miłość… Miłość staje się brzydka. (opis by lubimyczytac.pl)