Powstanie kontynuacja książki „Do wszystkich chłopców, których kochałam”

Po sukcesie książki Jenny Han, opowiadającej o uczuciowych perypetiach nastoletniej Lary Jean, której listy miłosne zostały przed przypadek wysłane do jej obiektów westchnień – powstanie kontynuacja „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Zagraniczna premiera „P.S. I Still Love You” zaplanowana jest na 5 maja, a jej małą zapowiedź znajdziecie poniżej.

Lara Jean Song przechowuje swoje listy miłosne w pudełku na kapelusze, które dostała od mamy. Nie są to jednak wyznania miłosne jej adoratorów, ale listy, które sama napisała do obiektów swoich uczuć – jeden list do każdego chłopca, w którym była kiedyś zakochana. W sumie pięć. Pisząc je, Lara bez oporów przelewała wszystkie swoje uczucia na papier i zupełnie szczerze, bez żadnych zahamowań formułowała zdania, których nigdy nie ośmieliłaby się wypowiedzieć na głos, ponieważ listy te były przeznaczone wyłącznie dla jej oczu i nigdy nie miały dotrzeć do adresatów. Pewnego dnia okazuje się jednak, że jakimś cudownym sposobem zostały wysłane. Od tej chwili wszystko w życiu Lary staje na głowie i wymyka się spod kontroli.

Po całej tej aferze listowej, Lara Jean nie spodziewała się, że naprawdę zakocha się w Peterze. Ona i Peter tylko udawali. Poza jednym momentem. Teraz Lara jest bardziej zdezorientowana niż kiedykolwiek. Gdy pewien chłopak z jej przeszłości powraca do jej życia, żywione do niego uczucia również powracają. Czy dziewczyna może kochać ich obydwu?