Okładki do nowej serii Cassandry Clare

Jakiś czas temu Cassandra Clare zapowiedziała serię „Opowieści z Akademii Nocnych Łowców”. W końcu nadszedł ten wyczekiwany moment i możemy rzucić okiem na dwie pierwsze okładki z serii.


Żyjąc już jako Przyziemny i jako wampir, Simon nigdy nie pomyślałby nawet o tym, że zostanie Nocnym Łowcą, ale właśnie dziś rozpoczyna swój trening w Akademii. Simon Lewis był już wszystkim. Przyziemnym. Wampirem. Bohaterem. Ale nic z tego nie pamięta. Jego wspomnienia o przygodach przeżytych z Clary, Isabelle i całą resztą nowojorskich Nocnych Łowców zostały wykasowane przez demona, a teraz Simon jest gotowy, aby odzyskać tę utraconą część samego siebie. Ale czy kiedykolwiek będzie w stanie tego dokonać? Czy w ogóle będzie chciał?

Simon uczy się najgorszej rzeczy, jakiej może jako Nocny Łowca: opuszczenia swoich towarzyszy. Na początku dziewiętnastego wieku Tobias Herondale porzucił swoich kompanów w walce i pozostawił ich na śmierć. Utracił swoje życie, ale nigdy nie powrócił, a Clave zabrała życie jego żony, zamiast życia Tobiasa. Simon i jego współtowarzysze są zszokowani tą brutalnością, zwłaszcza kiedy na jaw wychodzi, że kobieta była w ciąży. Ale co jeśli dziecko przetrwało… czy gdzieś na świecie może się znaleźć zaginiony Herondale?