Poznaj pierwszą samodzielną serię współautorki „Domu Nocy”

Czytelniczki pokochały Kristin Cast za „Dom Nocy”, który stworzyła razem ze swoją mamą i poczytaną pisarką, P.C. Cast. Teraz gdy przygody Zoey Redbird dobiegły końca, Kristin ruszyła swoją drogą i zapowiedziała pierwszy tom swojej samodzielnej serii „The Escaped”. Amerykańska premiera „Amber Smoke”, książki która rozpocznie fantastyczną opowieść w świecie mitologii, zapowiedziana jest na 9 czerwca 2015 roku.

Istnieje świat, który funkcjonuje równolegle do naszego. Świat, w którym dusze potępionych znajdują się w klatce, gdzie strzegą ich Furie, i gdzie spędzają wieczność w udręce odzwierciedlającej zniszczenie i chaos siany przez nie za życia.

Ktoś otworzył klatkę. Najgorsze strachy przekraczają barierę dzielącą dwa światy, a Furie wysyłają wielkiego, choć jeszcze niepoddanego testowi wojownika – ich jedynego syna, Aleka – aby spróbował sprowadzić dusze z powrotem. Jest młody i przystojny, uparty i impulsywny, i nie będzie w stanie dokonać tego sam. Eva dorastała w pięknie i miłości, ale zawsze otaczały ją sekrety. Przede wszystkim była nawiedzana przez starą waśń, która zagrażała jej życiu. A potem ona sama stała się łowcą.

Na granicy rozpadających się światów Alek i Eva będą musieli się odnaleźć, odkryć granice ich mocy i pracować razem, aby uratować wszystko, co jest im drogie, włączając w to siebie samych.