Kontynuacja „Łzy” Lauren Kate już w marcu

Kontynuacja mitologicznej serii Lauren Kate ukaże się już na początku marca 2015 roku. Kolejna cześć przygód Eureki Boudreaux, zapoczątkowana książką „Łza”, będzie nosić tytuł „Wodospad”.

Łzy Eureki zalały ziemię, Atlantyda powstaje przynosząc ze sobą króla zła – Atlasa. Eureka jest jedyną osobą, która może go powstrzymać, ale najpierw musi nauczyć się walczyć. Podróżuje wzdłuż oceanu wraz z Kotem, swoją rodziną i Anderem, który obiecał jej pomóc odnaleźć Solona posiadającego wiedzę, w jaki sposób pokonać Atlasa.

Raz będąc na lądzie, Eureka staje się obiektem drwin ze strony plotkujących czarownic, grupy czarodziejek przesiedlonych z Atlantydy. Dodatkowo zostaje napadnięta przez grupę ludzi starających się przetrwać pośród zniszczenia spowodowanego przez jej łzy. I jest już coraz bliżej uratowania świata i zmierzenia się z Atlasem, gdy Solon ujawnia jej prawdę o tym, że miłość Andera jest jego słabością – jakiekolwiek uczucie, które chłopak czuje względem Eureki sprawia, że zaczyna się szybciej starzeć.