Nowa książka K.A. Tucker już w lutym

Fanów autorki „Dziesięciu płytkich oddechów” i „Jedno małe kłamstwo”, za pewnie ucieszy fakt, że wydawnictwo Filia już zimą 2015 roku planuje wydać kolejną powieść K.A. Tucker. W lutym i w „Cztery sekundy do stracenia” będziemy mogli poznać historię Caina, szefa Pałacu Penny.

Posiadanie klubu ze striptizem wcale nie jest taką fantazją, za jaką ma ją wielu mężczyzn. Długie godziny pracy, pracownicy z wystarczającą ilością problemów, aby utrzymać psychiatrów w biznesie, policja regularnie sprawdzająca dobytek… a dwudziestodziewięcioletni Cain zaczyna podejrzewać, że jego niewypowiedzianą misją jest uratowanie kobiety, którą aktualnie zatrudnia. Aż nagle, blond włosa, brązowooka Charlie Rourke pojawia się w jego drzwiach i rzeczy od razu się komplikują. Cain przestrzega zasady „nie sypiać z personelem”. Ale bycie wokół Charlie jest dla niego wyzwaniem zachowania samokontroli… a minęło już sporo czasu, od kiedy jakaś kobieta do tego doprowadziła.

Dwudziestodwuletnia Charlie Rourke potrzebuje sporą sumę pieniędzy, jak najszybciej, aby zniknąć nim będzie za późno. Ściągając z siebie ubrania sprawia, że mężczyzn aż skręca, ale Charlie wciąż powtarza sobie, że przynajmniej używa swoich tanecznych i aktorskich umiejętności w dobrym celu. I chociaż jej taneczne koleżanki chciałyby przyciągnąć uwagę swojego seksownego, wyrafinowanego i opiekuńczego szefa, ona nie jest tym zainteresowana. Po tym wszystkim, Charlie Rourke nie istnieje – a dziewczyna, która ją udaje, nie może sobie pozwolić na rozproszenie z powodu byle romansu.

Niestety, Charlie szybko odkrywa, że rozwój uczuć względem Caina jest nieunikniony, a uczucia te mogą pozostać nieodwzajemnione – ale stracenie go w momencie, w którym on zaczyna odkrywać, w co dziewczyna jest zaangażowana, będzie bardziej bolesne niż wszelkie inne kary, jakie na nią czekają.