Zobacz okładkę do spinoffu „Will Grayson, Will Grayson”

Po ekscytujących zapowiedziach, że powstanie spinoff książki „Will Grayson, Will Grayson”, którego tytuł będzie brzmiał „Hold Me Closer: The Tiny Cooper Story” – przyszła pora na odsłonę okładki! 

W kontynuacji zabraknie pióra Johna Greena, współautora pierwszej części. Polska premiera „Will Grayson, Will Grayson” zapowiedziana jest na luty 2015 roku.

„Myślę, że nie ma nic więcej, o czym ja i John (Green) marzyliśmy, aby się wydarzyło, gdy zaczęliśmy pisać książkę “Will Grayson, Will Grayson”. Od momentu, kiedy bohater pojawił się w pierwszym rozdziale Johna, Tiny w całkiem sporym stopniu skradł tę książkę. Musicie mieć to na uwadze! Naprawdę, obserwowanie przez lata reakcji fanów na Tiny’ego było czymś niesamowitym – co więcej, wydawało mi się, że to odpowiedni czas, aby postawić go w centrum uwagi. Teraz mam tylko nadzieję, że uzdolnieni muzycznie ludzie stworzą kilka utworów do moich tekstów. Jestem ogromnym fanem muzyki… ale jestem całkowicie niezdolny do tworzenia dźwięków.” – mówi o swoim najnowszym dziele David Levithan.