To co musisz wiedzieć o „The Heir” – z bloga Kiery Cass

Jesteście ciekawi jak Kiera Cass skomentowała reakcje swoich fanów, które pojawiły się po opublikowaniu okładki  i opisu do najnowszej powieści ze świata „Rywalek”? Albo co sama autorka sądzi o „The Heir”? Jeśli tak, koniecznie przeczytajcie najnowszy wpis z bloga Cass.

Przede wszystkim, jeżeli ktokolwiek przegapił moje dzisiejsze okrzyki, pozwólcie, że Was poinformuję, że pojawiła się OKŁADKA DO THE HEIR AHHHHHHH!
Po drugie, znacie już imię naszego dziedzica. Brzmi ono Eadlyn. Tutaj było już lekkie zmieszanie, więc pozwólcie, że Wam pomogę: wymawia się EED-len. I tak, to Eadlyn opowiada tę historię. Jeżeli spojrzycie na okładkę (a także obejrzycie niesamowite video o tym jak powstawała) będziecie mogli zobaczyć, że nie jest to ta sama dziewczyna, jaką była jej matka, gdy przyszło jej stawić czoła tej sytuacji. To trochę dziwne używać nowego „głosu”, ale kocham ją za wszystko to, co sprawia, że jest sobą i mam nadzieję, że też ją pokochacie.
Po trzecie – to zupełnie nowe informacje, podobnie jak te wcześniejsze – jej brat bliźniak ma na imię Ahren. Jeżeli z tym też macie problem, to wymawia isę to AIR-en… jak Aaron Or Erin, ale nie do końca. I Ahren może i jest bliźniakiem Eadlyn, ale nie jest jej lustrzanym odbiciem, jeżeli to ma dla Was jakiekolwiek znaczenie.
I po czwarte, cały dzień słyszałam wasze słowa „Dziewczęta nie powinny mieć Eliminacji!”, „Myślałam, że ona poślubi księcia!” i wiele innych tego typu. I tak, macie rację. Więc nie chcecie wiedzieć jak córka Maxona i Americi poradzi sobie z tą sytuacją? 5 maja 2015 ludzie. Jestem podenerwowana i podekscytowana. Więcej informacji w następnych miesiącach, na pewno. (źródło: kieracass.com)