Kontynuacja „Hopeless” już zimą 2015

Wydawnictwo Otwarte zdradziło, że już w styczniu 2015 roku wyda kontynuację „Hopeless” od Colleen Hoover. „Losing Hope” opowiada historię poznaną w pierwszej części z punktu widzenia głównego bohatera, Holdera.

W kolejnym tomie bestsellerowego “Hopeless” autorstwa Colleen Hoover, czarujący i porywający Dean Holder opowiada pasjonującą historię, która roztopi tysiące serc.

W „Hopeless” Sky nie pozostawiła żadnego sekretu w ukryciu, żadnych skrywanych uczuć, żadnych zapomnianych wspomnień, ale przeszłość Holdera pozostaje tajemnicą.

Wciąż nawiedzany przez małą dziewczynkę, której pozwolił odejść, Holder spędza całe swoje życie na poszukiwaniu jej i próbuje pozbyć się poczucia winy, jakie prześladuje go od lat. Ale nie mógł przewidzieć, że moment, w którym ponownie się połączą, wywoła jeszcze większe wyrzuty sumienia…

Czasami w naszym życiu żałujemy, że nie możemy ruszyć dalej, a musimy wpierw zagłębić się głęboko w naszą przeszłość i jej zadośćuczynić. W „Losing Hope”, Colleen Hoover ujawnia, co się działo wewnątrz głowy Holdera przez te wszystkie beznadziejne momenty – i czy odnajdzie on spokój, którego tak rozpaczliwie potrzebuje.