Poznaj nową serię opowiadań w świecie Nocnych Łowców!

Finał „Darów Anioła” już nastąpił, ale autorka jeszcze nie zakończyła całkowicie swojej przygody z tym światem. Wraz z innymi pisarzami takimi jak Sarah Rees Brennan („Unspoken”), Robin Wasserman („7 grzechów głównych”) i Maureen Johnson („13 małych błękitnych kopert”) tworzy „Opowiadania z Akademii Nocnych Łowców”.

“Zamknięcie serii “Dary Anioła” było dla mnie ogromnie emocjonalnym przeżyciem. Rozstanie się z bohaterami było bardzo ciężkie, ale czułam, że zostawiłam ich w dobrym miejscu. Wszystkich, z wyjątkiem Simona – jego zakończenie było niekonwencjonalne i otwarło nowe możliwości. Wiem, że chciałam, żeby ukończył trening i został Nocnym Łowcą, coś, czego nigdy nie zobaczyliśmy” – powiedziała Clare dla EW. „Ale nie było na to miejsca w „The Dark Artifices”, ani w innych książkach, ponieważ musiałaby to być książka sama w sobie. Dyskusja z Maureen i Sarah doprowadziła do konkluzji, że przeoczyłyśmy tworzenie Kronik Bane’a razem, dlatego pomyślałyśmy, że to będzie doskonałe, aby stworzyć kolejny projekt, bo wszystkie kochamy Simona. Maureen najbardziej. Nasz przyjaciel Robin Wasserman dołączyło nas, bo jest świetną pisarką. Historie będą podążały za Simonem, ale będzie też nieco podróżowania w czasie, więc możecie się spodziewać, że zobaczycie Jace’a i Clary, Will’a i Jem’a, Tessę i Emmę – bohaterów starych i nowych!”

Publikacja opowiadań rozpocznie się 17 lutego 2015, a zakończy 17 listopada. W każdym miesiącu ukaże się jedna historia „Opowiadań z Akademii Nocnych Łowców”.