Oto pozostała obsada filmu na podstawie „Papierowych miast” Johna Greena

Obsada „Papierowych miast” jest już prawie w komplecie. Tym razem rolę dostali: Austin Abrams, Halston Sage i Justice Smith. Zagrają odpowiednio Bena, Lacet i Radar – trio przyjaciół Quentina.

W roli Quentina zobaczymy Nata Wolff, a Cara Delevingne zagra Margo. Data premiery przewidziana jest na 31 lipca przyszłego roku.

Nastoletni Quentin Jacobsen (Nat Wolff) spędza czas na adorowaniu z oddali żądnej przygód, zachwycającej Margo Roth Spiegelman. Więc kiedy pewnej nocy niegrzeczna Margo uchyla okno i, zakamuflowana jak ninja, wkracza na powrót w jego życie, wzywając go do udziału w tajemniczej i misternie zaplanowanej przez siebie kampanii odwetowej, Quentin oczywiście podąża za dziewczyną. Gdy ich całonocna wyprawa dobiega końca i nastaje nowy dzień, Quentin przychodzi do szkoły i dowiaduje się, że zagadkowa Margo w tajemniczych okolicznościach zniknęła. Chłopak wkrótce odkrywa, że Margo zostawiła pewne wskazówki i że zostawiła je dla niego. Podążając jej urywanym śladem, w miarę zbliżania się do celu Q odkrywa zupełnie inną Margo, niż ta, którą kochał i znał dotychczas.