„The Return” – pierwsza paranormalna powieść New Adult

Pojawiła się okładka nowej książki Jennifer L. Armentrout, autorki znanej z takich hitów jak „Zaczekaj na mnie”, czy „Obsydian.” „The Return” to pierwsza części serii o Tytanach i zalicza się do paranormalnego New Adutl. Tym samym Jennifer jako pierwsza z poczytanych autorek postanowiła połączyć gatunek, który stracił popularność wraz z erą Zmierzchu  z najnowszym trendem jakim są powieści z nurtu NA.

Premiera „The Return” zapowiedziana jest na 17 lutego 2015 roku. Okładka przedstawia głównego bohatera – typowego „bad boya” Setha.

Minął już rok od kiedy Seth zawarł umowę z bogami, deklarując im swoje życie. I do tej pory, prace, jakie mu powierzali były pełne przemocy i krwiste – co w sumie nie stanowiło dla niego problemu. Ale teraz w głowie Apolla pojawiło się coś zupełnie innego. Seth ma odegrać rolę obrońcy, ale trzymać swoje łapy z daleka. A dla kogoś, kto ma poważny problem z powściągliwością, nowe zadanie może okazać się największym wyzwaniem.

Josie nie ma pojęcia, czym jest umowa z tym szalonym i gorącym chłopakiem, ale jego przybycie wydaje się być dobrym układem, zwłaszcza, gdy rozpoczyna się nowe życie po opuszczeniu domu. Jednak jest to niczym wrzucenie do wielkiego Olimpo-blendera i przeistoczenie się w istne puree. Albo Josie całkowicie zwariuje, albo jej koszmary rodem ze starożytnych mitów zaczną ją prześladować jeszcze bardziej. Ale to mało prawdopodobny romans pomiędzy nią i złotookim, pełnym sekretów Sethem może się okazać największym niebezpieczeństwem. Ponieważ historia ponownie ma się powtórzyć…