Plany: Gen Atlantydy – A.G. Riddle

Już w lutym 2015 roku, wydawnictwo Jaguar, wyda pierwszą książkę z bestsellerowej trylogii z pogranicza thrillera i sci-fi – „Gen Atlantydy”, autorstwa A.G. Riddlego.

O książce:

NAJWIĘKSZA TAJEMNICA WSZECHCZASÓW…
HISTORIA O POCHODZENIU LUDZKOŚCI…
ZOSTANĄ UJAWNIONE.

70,000 lat temu, ludzka rasa prawie wymarła. My przetrwaliśmy, ale nikt o tym nie wiedział. Aż do teraz. Odliczanie do następnego stadium ewolucji człowieka powoli się rozpoczyna, a ludzkość tym razem może nie przetrwać.

Immari są znakomici w utrzymywaniu sekretów. Przez 2,000 lat ukrywali prawdę o ewolucji człowieka. I szukali odwiecznego wroga – zagrożenia, które zniszczyło ludzką rasę. Teraz poszukiwania dobiegły końca.

U wybrzeży Antarktydy naukowcy odkryli tajemniczą strukturę pogrzebaną głęboko w górze lodowej. Tkwiła tam przez tysiące lat i nie została stworzona przez człowieka. Immari myślą, że wiedzą, czym ona jest, ale nie chcą ryzykować. Nadchodzi czas wykonania ich największego planu: ludzkość musi ewoluować albo zginąć. W laboratorium w Indonezji, błyskotliwi genetyce są coraz bliżej znalezienia klucza do wcielenia planu w życie.

Cztery lata temu, Dr. Kate Warner opuściła Kalifornię i przeniosła się do Jakarty w Indonezji, aby uciec od przeszłości. Nie poradziła sobie z tym, co ją spotkało, ale dokonała niemożliwego odkrycia: znalazła lekarstwo na autyzm. A przynajmniej tak jej się wydaje. To, co znalazła jest tak naprawdę dużo bardziej niebezpieczne. Jej badania mogą odmienić ludzką historię i uwolnić następne stadium ewolucji. Gdyby to trafiło w ręce Immari… oznaczałoby tylko jedno – koniec ludzkości.

Tylko jeden człowiek widział kawałki spisku tworzonego przez Immari: agent David Vale. Ale nie ma już czasu, aby to zatrzymać. Jego informator nie żyje. Jego organizacja uległa infiltracji. Jego wróg go ściga. Ale kiedy otrzymuje kryptyczny kod z anonimowego źródła, ryzykuje wszystko, aby ocalić jedyną osobę, która może go rozszyfrować: Dr. Kate Warner.

Teraz Kate i David biorą udział w wyścigu, którego celem jest ujawnienie globalnego spisku oraz odkrycie prawdy o Genie Atlantów… i ludzkim pochodzeniu. Ta podróż zabiera ich do najdalszych zakątków świata i wgłąb sekretów ich przeszłości. Immari są coraz bliżej i nic nie stanie im na drodze w odnalezieniu Genu Atlantów oraz wprowadzeniu kolejnego stadium ewolucji człowieka – nawet jeżeli oznacza to zabicie 99,9% populacji światowej. David i Kate mogą uch powstrzymać… jeżeli tylko sobie zaufają. I przeżyją.

The Atlantis Gene to dający do myślenia techno-thriller o globalnych eksperymentach genetycznych, starożytnych spiskach i tajemnicach ludzkiego pochodzenia. Znakomici bohaterowie oraz historyczne i naukowe fakty sprawią, że na długo nie zapomnicie o tej historii – nawet jeżeli już skończycie ją czytać.