Świat: Brytyjska top modelka dołącza do obsady „Papierowych miast”

56789Brytyjska top modelka Cara Delevingne („Anna Karenina”) dołączyła do obsady „Papierowych miast”. Dziewczyna wcieli się w rolę Margo Roth Spiegelman.

Przypominamy, że w roli Quentina wystąpi Nat Wolff, a reżyserem jest Jake Schreier. Data premiery przewidziana jest na 31 lipca przyszłego roku.

Nastoletni Quentin Jacobsen (Nat Wolff) spędza czas na adorowaniu z oddali żądnej przygód, zachwycającej Margo Roth Spiegelman. Więc kiedy pewnej nocy niegrzeczna Margo uchyla okno i, zakamuflowana jak ninja, wkracza na powrót w jego życie, wzywając go do udziału w tajemniczej i misternie zaplanowanej przez siebie kampanii odwetowej, Quentin oczywiście podąża za dziewczyną. Gdy ich całonocna wyprawa dobiega końca i nastaje nowy dzień, Quentin przychodzi do szkoły i dowiaduje się, że zagadkowa Margo w tajemniczych okolicznościach zniknęła. Chłopak wkrótce odkrywa, że Margo zostawiła pewne wskazówki i że zostawiła je dla niego. Podążając jej urywanym śladem, w miarę zbliżania się do celu Q odkrywa zupełnie inną Margo, niż ta, którą kochał i znał dotychczas.